Prefabrik Beton Elemanlar

‘’Hayal edin, üretelim’’ felsefesi ile müşterilerimizin hayallerindeki ürünleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Her türlü ölçüde; parke, bordür, yağmur oluğu, briket, şev taşları, baca tuğlası ve daha birçok ürünü eşsiz estetik ve kalite ile üretiyoruz.  

FABRİKAMIZ
Bakacakkadı/Gökçebey’de 2.500 m2 kapalı, 10.000 m2 açık alan üzerine kurulu fabrikamız kapalı alanda buhar kürü teknolojisine sahip bölgedeki tek fabrikadır. Üretimin her aşaması PLC otomasyon yazılımının kontrolünde çalışan robotlar ile gerçekleştirilerek kusursuz kalite elde edilmektedir. Fabrikamızda günlük 2.000 m2 parke, 10.000 m bordür ya da 40.000 adet beton briket üretilebilmektedir.

KÜRLEME
Beton imalatlarında taze ürünün gelişigüzel sulanması ve sonucunda kontrolsüz su kaybı yaşanması halinde beton mukavemeti düşük olacağı gibi çevre etkilerine karşı da dayanıksız ürünler elde edilir. Bu nedenle fabrikamızda üretilen ürünler, üretim bandından çıkar çıkmaz 11.000 palet kapasiteli kürleme bölümüne alınır. Bu bölümde dış ortamdan tamamen yalıtılmış ürünlere buhar kaynaklı nem verilerek ürünlerimizin kısa süre içinde yeterli mukavemeti kazanması ve dış etkilere karşı oldukça dayanıklı olması sağlanır. 

BAZALT KAPLAMALI YÜZEY UYGULAMASI
Yaygın olarak parke-bordür üretimlerinde ürün yüzeyine renk verilmesi için boya kullanılmaktadır. Boyalı ürünler, kullanılan boyanın kalitesine göre değişen bir süre sonra solmaya başlamakta ve nihayetinde renk özelliklerinin tamamına yakınını kaybetmektedirler. Bu durumun önüne geçmek için ürünlerimizin yüzeylerini doğada kendiliğinden renkli olarak bulunan ve dış etkilere karşı en dayanıklı kayaç olarak bilinen bazalttan elde edilen granüllerle kaplıyoruz. Böylece hem çok dayanıklı, hem doğal görünümlü hem de renk özelliğini asla kaybetmeyen ürünler elde diyoruz. 

Online kataloğumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

Galeriye ulaşmak için tıklayınız.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için 0532 366 23 82 nolu telefonlardan arayabilir ya da parke@alagozler.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

BAKACAKKADI PREFABRİK BETON ELEMANLAR FABRİKASI
Adres: Satıbeyler Mahallesi Tesisler Caddesi Bakacakkadı Gökçebey/ZONGULDAK
GSM 1: 0533 672 93 18
GSM 2: 0532 366 23 82
Mail: parke@alagozler.com.tr
Haritada görüntülemek için tıklayınız.