Hakkımızda

Yolculuğumuz doğal kum-çakıl ve prefabrik beton elemanların üretimi alanında faaliyet göstermek üzere 1990 yılında grup şirketlerinden ilki olan Alagözler Kum Çakıl’ın kurulmasıyla başladı. 2004 yılında hazır beton alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Alagözler Beton, 2010 yılında ise madencilik, sıcak asfalt üretimi ve taahhüt sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulan Alagözler Madencilik firmalarımız ticari hayatlarına başladılar.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen süre içerisinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde; dekapaj, madencilik, altyapı, yol, köprü, baraj, kıyı yapıları, taşkın koruma tesisleri gibi birçok alanda taahhüt işlerini başarı ile gerçekleştirdik. Bununla birlikte;

1990 yılında Akyamaç-Çaycuma Kum Çakıl Eleme Yıkama Tesisini

1995 yılında Bakacakkadı Kum Çakıl Kırma Eleme Yıkama Tesisini

2006 yılında Bartın Taş Ocağı Ve Agrega Kırma Eleme Yıkama Tesisini

2008 yılında Kayıkçılar-Çaycuma Kum Çakıl Kırma Eleme Yıkama Tesisini

2010 yılında Bartın Sıcak Asfalt Ve Modifiye Bitüm Plent Tesisini

2010 yılında Bakacakkadı Hazır Beton Tesisini

2012 yılında Köroğlu-Zonguldak Taş Ocağını

2013 yılında Bartın Hazır Beton Tesisini

2013 yılında Sapça-Zonguldak Taş Ocağını

2015 yılında Bakacakkadı Prefabrik Beton Blok Üretim Tesisini

2018 yılında Kozlu-Zonguldak Taş Ocağını

2021 yılında Bakacakkadı Agrega Kırma Eleme Yıkama Tesisini

faaliyete geçirerek; kum-çakıl, agrega, sıcak asfalt, prefabrik beton elemanlar ve hazır beton üretiminde liderliğimizi pekiştirdik.

2011 yılında kurduğumuz ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından verilen yeterlilik belgesine sahip beton, agrega ve asfalt laboratuvarlarımızda ar-ge çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Bugün 400’ü aşkın çalışanımız, alanında uzman teknik personellerimiz, geniş makine-ekipman parkımız ve kapasitede rakipsiz üretim tesislerimiz ile kalite ve teknolojik gelişimi vazgeçilmez kabul ederek müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza en iyi ürün ve hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.